Aktualizováno 18.1. 2016 08:45
galerie + video oddaní fanoušci

Existují čtyři roky, přibrali i Čecha. Seznamte se s "Jágr boys"!

Zdroj: TV Nova

Nefandí žádnému týmu, žádnému jinému hráči, jen Jaromíru Jágrovi. Tihle chlapi se dali dohromady před čtyřmi lety a od té doby jezdí na zápasy české „osmašedesátky“. Floridu přijela parta tradičně podpořit do Calgary. Legendární útočník doufal, že pro ně dá nějaký gól, ale dopadlo to úplně jinak. Hostující Panthers si odvezli výprask 0:6.

Parta se dala dohromady před čtyřmi lety a od té doby jezdí na Jágrovy zápasy. „Pokaždé o nás ví, vždy když si nás všimne, tak se zaculí,“ všiml si Trevor. Svého oblíbence sledují vždycky už při rozbruslení a nikdo se to neobejde bez potlesku.


„Bylo mi to trochu trapné. Hlavně spoluhráči si ze mě kvůli tomu utahují,“ přiznal se svým typickým úsměvem ve tváři Jágr. „Myslím, že je nějak donutil, aby přijeli. Možná jim dokonce zaplatil,“ dodal obránce Jágrův spoluhráč Brian Campbell, Jágrův spoluhráč.


14

GALERIE: Dvojníci Jaromíra Jágra

Zdroj: profimedia.cz

Dvojníci Jaromíra Jágra - 1

Hodnocení:


Zatím posledním členem party „Jágr boys“ se stal loni Čech Petr Drápalík. Ale jednoduché to neměl, musel projít náročným konkurzem. Za úkol má teď nosit dres Floridy.Jágr je nejstarším hráčem v lize. Ale jeho dvojníci, to neřeší. Chtějí ho vidět hrát minimálně do padesáti. „Vidím je jen párkrát do roka, vždy jezdí do Edmontonu a sem do Calgary. Snad pro ně vstřelím nějaké góly,“ přál si Jágr, který v polovině února oslaví 44. narozeniny.
 


Přání se mu ale nevyplnilo. Historicky třetí nejlepší střelec NHL vyšel střelecky naprázdno, stejně jako celá Florida, která odjela z Calgary s pořádným debaklem. Jágra tentokrát zastínila devatenáctiletá hvězdička v sestavě domácích Flames. Sam Bennett nasázel čtyři ze šesti gólů svého týmu.
 

TN.cz TV Nova