Publikováno 25. 4. 2018
NHL Špatná nálada

Frustrovaný Pastrňák zpražil novináře: Stupidní otázka, řekl mu!

David Pastrňák
Zdroj: Profimedia

Boston s Davidem Pastrňákem vedl v sérii nad Torontem už 3:1 na zápasy. Ale jak to tak bývá, udělat poslední krok bývá to nejtěžší. Maple Leafs v sobě navíc našli zbytek sil a vynutili si rozhodující sedmý zápas. I možná proto neměl Pastrňák na novináře po posledním klání moc náladu. Jednoho dokonce za položenou otázku zpražil.

Pastrňák je tahounem Bruins. Hraje výborně, ale v posledních čtyřech zápasech nedal žádný gól. I přes mnoho šancí. Jeden z novinářů se ho po minulém utkání (v něm vyhrálo Toronto 3:1) zeptal: "Co změnit, abyste zase dával góly?" a to neměl dělat. Podívejte se, jak Pastrňák reagoval…

 

 

Jednadvacetiletý útočník odpověděl: "Nechystám se něco měnit. Jejich gólman zkrátka mé šance pochytal," odpověděl David Pastrňák. "A mimochodem, to je pěkně stupidní dotaz," dodal český mladík.

 

 

Sérii mezi Bostonem a Torontem rozhodne sedmý zápas. Ten můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 1 v 1:35 po půlnoci. Bruins, kteří byli favoritem této partie, se dostali do velkých problémů a musí odvracet konec sezony. Maple Leafs, kteří naopak chytli druhý dech, mohou všechno senzačně zvrátit.

lju TN.cz