Aktualizováno 18.10. 2018 07:15
NHL Hokejová noc

Frolík hvězdou zápasu, dvěma góly pomohl k výhře nad Bruins!

Michael Frolík

Ani David Pastrňák, ani Jakub Voráček. Hlavní českou hvězdou večera v NHL byl Michael Frolík. Útočník Calgary Flames se dvěma góly podílel na výhře 5:2 nad Bostonem a stal se i první hvězdou zápasu. Za hosty bodovali oba čeští Davidové - Pastrňák i Krejčí si zapsali jednu asistenci.

Michael Frolík otevřel v šesté minutě utkání skóre, když zakončil povedený ťukes svého útoku. Pro kladenského odchovance to byl druhý gól v letošní sezoně.

Další Frolíkova chvíle přišla ve čtvrté minutě druhé části, kdy znovu skóroval po přihrávce od Backlunda. Znovu zakončoval do odkryté brány. Všemu navíc předcházelo zachybování Pastrňáka v obranném pásmu.

Bostonu nepomohly ani dvě české asistence. Tu první si zapsal u gólu Bergerona David Krejčí a druhou u branky Marchanda David Pastrňák. Flames vyhráli 5:2.