Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2017 13:56
dojemné miloval i fotbal

Fotografie, nad kterou pláče celá Itálie! Dvojčata vzpomínají na tátu

Dvojčata Giacomo a Tomasso
Zdroj: Instagram
Dvojčata Giacomo a Tommaso se objímají u fotky svého otce.

Jsou to zhruba tři týdny, co cyklistický svět zasáhla zpráva o tragickém úmrtí italského závodníka Michele Scarponiho. Náhlá smrt po srážce s dodávkou vzala světu nejen špičkového cyklistu, ale hlavně tátu dvou čtyřletých chlapců. Právě ti teď dojali celý svět na fotografii, kterou pořídila Scarponiho manželka Anna.

Scarponi chtěl v osudný den otrénovat brzy ráno, aby mohl zbytek dne strávit s rodinou, než se poté odloučí a on bude na slavném Giru bojovat v roli lídra stáje Astana.

 

 

Jenže v kartách to měl bohužel napsané jinak a jeho život 22. dubna skončil. Nechal po sobě manželku Annu a dvojčata Giacoma s Tomassem. Jejich táta Michele však nemiloval jen cyklistiku, ale i fotbal, o kterém rád rozmlouval se svým dobrým kamarádem a bývalým trenérem Interu Milán Robertem Mancinim.

Dvojčata Giacomo a Tomasso
Zdroj: Instagram Dvojčata Giacomo a Tommaso se objímají u fotky svého otce.

 

A právě od Interu Milán dostali malí bratři fotbalové dresy s jejich jmény. V pondělí je na fotografii zachytila manželka Anna, jak se objímají před tátovou fotkou.
 


 

Během letošního Gira se Scarponiho jméno skloňuje častěji, než kdykoliv předtím. Pojmenovali po něm například slavné stoupání na vrchol Mortirolo, kde před několika lety exceloval.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chlapec (5) zazvonil na sousedku: Zemřela nám maminka. Postaráte se o nás?

NEUVĚŘITELNÉ: Děti zemřely během vážné autonehody! O půl roku později se rodičům vrátily

mm TN.cz