Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2018 12:19
říše zvířat to nepochopíte

Fotografie, která boří internet! Golfistu sestřelila divoká husa

Golfistu napadla husa
Zdroj: twitter/BlissAthletics

Připadá vám golf málo akční sport? Tak tohle rozhodně nemůže tvrdit středoškolský golfista Isaac Couling, kterého během víkendového turnaje ve Wolf Creeku napadla divoká husa! Fotografie, která nezvyklou scénu zachycuje teď koluje internetem a baví lidi po celém světě.

Issac zahrál míček do jamky a pak se chystal přejít na další. Jenže poblíž bylo husí hnízdo, o kterém prý sice všichni věděli, ale nikoho by nenapadlo, že husí máma může znenadání přiletět.

 

"Nalétla na něj a porazila ho. Křičeli jsme na něj z dálky a běželi k němu, ale husa ho po chvíli nechala být. Zjevně se bála ohrožení svého hnízda,“ řekl k incidentu Coulingův učitel ze školy Cancord Hign School Steve Babbitt.

 

Šílenou scénku navíc zachytila další účastnice turnaje Devon Pittsová na svůj mobilní telefon.

 

 

"Smála jsem se až jsem skoro upadla! Chvíli jsem měla strach, ale pak jsem viděla, že je všechno ok. Po turnaji jsem Isaacovi ukázala fotky a spolu jsme se tomu zasmáli,“ řekla Pittsová pro web PGA.com.

 

Sekvence fotografií teď koluje na sociálních sítích a Issac s husou se tak nechtěně zapsali do dějin golfu nesmazatelným písmem.

mm TN.cz