Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 11:24
Extraliga Mistři po 51 letech

FOTO: To nej z oslav, posměšky a přání k titulu Komety Brno!

HC Kometa Brno
Zdroj: Instagram

Snad každý už u nás ví, že Kometa Brno vyhrála po 51 letech mistrovský titul. S nadsázkou se tak v Brně dnes asi nepracuje a bujaré oslavy neberou konce. Spousta momentů z oslav i fandění uvízla na sociálních sítích. Ty nejlepší jsme pro vás vybrali a k ním i par bonusů.

111

GALERIE: To nej z oslav, posměšky a přání k titulu Komety Brno!

Zdroj: Instagram

HC Kometa Brno

Hodnocení:

 

Také se nezapřela rivalita mezi Pražany a Brňany. V případě obyvatel hlavního města a fanoušků pražských klubů, především Sparty, která jako jediný pražský celek hraje extraligu, se na sociálních sítích objevil i jeden posměšek:

 

HC Kometa Brno
Zdroj: facebook

 

Na zimní stadion do Brna dorazila řada známých osobností. Mezi nimi byla i česká tenistka a brněnská rodačka Lucie Šafářová, která měla ze zisku titulu velkou radost.

 

Lucie Šafářová
Zdroj: Instagram Lucie Šafářová sledovala finále přímo na zimním stadionu

 

A že Brno vyhrálo titul? Ono hraje vůbec extraligu? Přesně tak se divil Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Kopřivovou ve videu, které zveřejnil na svém Facebooku:

 

 

Kometa si dál užívá bujarých oslav, Liberec se vzpamatovává z finálového zmaru. Bílé Tygry má navíc opustit hned několik klíčových hráčů. Hovoří se o tom, že Radim Šimek odejde do zámoří a aktuálně má vše řešit jeho agent. Kapitán Branko Radivojevič chce z rodinných důvodů zpět na Slovensko a co bude dál, to teď řeší i gólman Ján Lašák.

 

lju TN.cz