Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 8. 2017
odplata sexy foto

FOTO: Přítelkyně hvězdy United se svlékla! Pomsta za nevěru?

Edurne Garcia a David De Gea
Zdroj: Instagram

Možná si ještě pamatujete na šokující zprávu která přišla z EURA 2016. Španělský reprezentant a brankář Manchesteru United David De Gea si měl přímo na šampionát objednat prostitutky. Byl to obrovský skandál, vzhledem k tomu, že na něj doma čekala krásná přítelkyně. Hvězdný pár to sice ustál, teď to však vypadá, že modelka Edurne Garcia se chce přeci jen pomstít. Na instagram totiž vystavila své nahé tělo.

Modelka, zpěvačka, televizní moderátorka a k tomu všemu nádherná blondýnka s úžasným tělem, to je brankářova přítelkyně Edurne. Který muž by mu ji nezáviděl? Jenže De Geovi to zřemě nestačilo a tak měl během Mistrovství Evropy uspořádat pro sebe i své spoluhráče žhavou párty s prostitutkami. Jak je zvykem, skandál se okamžitě rozšířil do médií a na sociální sítě, kde to De Gea od fanoušků pěkně schytal. Tenkrát se ho však přítelkyně zastala a svoji lásku takto podpořila: " Svého partnera budu podporovat do té doby, dokud nebude důkaz o tom, že nějaká párty skutečně proběhla." Je však možné, že tyto slova již neplatí a modelka změnilla názor.

 

Edurne Garcia
Zdroj: Instagram

 

Fotka na instagramu nasbírala již téměř padesát tisíc lajků. Sice není jasné, zda se jedná o pomstu, španělského fotbalistu však veřejný obrázek jeho nahé přítelkyně klidným určitě nenechá.

nce TN.cz