Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.11. 2015 17:54
nepředstavitelné

Fotbalový svět bez Ronalda?! Ano, byl nechtěným dítětem!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz

Možná by to měli fotbaloví fanoušci jednodušší, protože by nemuseli neustále řešit, kdo je nejlepším fotbalistou světa. Každopádně bychom byli ochuzeni o všechny ty krásné góly, rekordy a momenty okolo Cristiana Ronalda. Skutečně se to ale mohlo stát!

Ronaldova matka otevřeně přiznala, že když Cristiana čekala, tak uvažovala o potratu. Uvedla to v dokumentu o Ronaldovi, který bude mít premiéru 9. listopadu.
Celým jménem Maria Dolores dos Santos Aveiro ve filmu říká, že: "Je to dítě, které jsem nechtěla. Bůh byl ale proti mému rozhodnutí a místo trestu mi požehnal.".


Sám Cristiano na tohle téma občas s matkou vtipkuje a říká: "Vidíš, tys mě nechtěla, ale nakonec jsem se narodil a teď vám dělám všem radost.".V dokumentu Ronaldo také mluví o svém otci, který zemřel v roce 2005 a nemohl vidět, jak se jeho synovi daří. Byl alkoholik a zemřel ve svých 53 letech.
 Další kapitolou je rivalita mezi Ronaldem a Messim, která mezi nimi vždy panovala. Skončila letos v lednu, památným momentem u příležitosti předávání Zlatého míče. Messi přijde k Ronaldovi a políbí jeho pětiletého syna Ronalda Juniora na tvář. Od tohoto momentu bylo všechno zlé zapomenuto.  

mm TN.cz