Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 7. 2018
2018/19 pořádná porce fotbalu

Sezona začíná: NOVA Sport bude vysílat ligu mistrů světa!

Kylian Mbappé, Paris. St. Germain
Zdroj: Profimedia
Kylian Mbappé, Paris. St. Germain

Skupina Nova rozšiřuje nabídku fotbalového obsahu a svým divákům nabídne od nové sezony ligu mistrů světa – tedy francouzskou Ligue 1.

Fanoušci se tak mohou těšit na souboje tradičních evropských velkoklubů jako jsou Lyon, Monako, Marseille nebo Bordeaux. A největší pozornost bude jistě přitahovat hvězdami nabitý gigant Paris Saint Germain, který už ohlásil obrovskou posilu – do branky se postaví legendární Ital Gianluigi Buffon.


Na Nově tak začínají francouzské týdny, kromě Ligue 1 se diváci dočkají také zápasů druhé nejvyšší soutěže Ligue 2 a Francouzského ligového poháru. „Chceme pravidelně nabízet až 5 zápasů Ligue 1, začneme páteční předehrávkou a hlavní porce zápasů čeká diváky v sobotu a v neděli. Kromě toho budeme vysílat tradiční předvíkendové preview a na závěr highlights z každého hracího kola. Víkendový program pak doplní pondělní dohrávka druhé ligy Ligue 2,“ shrnuje vedoucí sportovního obsahu televize Nova Dušan Mendel.


Sezona odstartuje už dnes večer, diváci se mohou podívat na zápas Ligue 2, ve 20:45 začíná souboj Brest - Méty. Francouzský fotbal bude mít prostor exkluzivně na NOVA Sport 2.

TN.cz