Aktualizováno 18.5. 2017 16:31
video velké nepokoje

Fotbalisté řádili v Řecku! Trenér jel do špitálu, zápas byl ukončen

Panathinaikos

Utkání řecké fotbalové ligy mezi aténským Panathinaikosem a fotbalisty PAOK Soluň skončilo předčasně. Mohly za to potyčky, které během utkání vzplály přímo mezi hráči na trávníku. Vrcholem bylo zranění trenéra hostů.

Zápasy play off bývají vyhrocené, ale včera večer to v Řecku bylo opravdu hodně divoké. Zápas mezi Panathinaikosem a PAOK Soluň musel být ukončen už v 54. minutě poté, co trenéra hostů Soluňe Vladana Iviče trefila do hlavy hozená plechovka od piva.

Incidentu předcházely potyčky mezi hráči, když jeden z hostujících fotbalistů kopl do gólmana domácích, který držel míč na zemi ve své náruči.

Rozhodčí přerušil zápas v 54. minutě za stavu 1:0 pro Panathinaikos. Ivič musel být ihned se zraněním hlavy převezen do nemocnice, kde strávil noc na pozorování. Několik desítek minut se nehrálo a hlavní sudí nakonec utkání ukončil.

Panathinaikosu hrozí nyní vysoká pokuta a odebrání tří bodů pro tuto sezónu a dokonce i dalších dvou bodů v tomto ročníku a dalších dvou v sezóně následující. Play off v Řecku hrají čtyři týmy, které bojují o místo v Lize mistrů. Ten nejlepší doprovodí do kvalifikace LM mistrovský Olympiakos Pireus.