Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2018
Fotbalisté Ze soukromí

Hvězdný Cole a sex ve třech? Byl jsem v tom s ním, tvrdí fotbalista!

Jermaine Pennant (vlevo) a Ashley Cole
Zdroj: Profimedia
Jermaine Pennant (vlevo) a Ashley Cole

Je mu 35 a profesionální fotbalovou kariéru už zabalil. Přesto se jeho jméno v těchto dnech objevuje v médiích. Už asi tušíte, že v tom bude trocha soukromí. To odhalil Jermaine Pennant, někdejší opora Liverpoolu, Arsenalu či Stoke City. Vydal totiž svou autobiografii, ve které mimo jiné popisuje, jak si užíval sexuálních radovánek s neznámou ženou a bývalým spoluhráčem Ashleym Colem.

To, že Jermaine Pennant si rád užije nějaké to sexuální dobrodružství, o tom mluví samo o sobě to, čemu se věnuje mimo fotbal. Se svou přítelkyní točí erotická videa. Ani během dob, když byla jeho fotbalová kariéra na vrcholu, nebyl žádným svatouškem.

 

 

Hvězdný obránce Ashley Cole, který zářil v barvách Arsenalu, Chelsea či AS Řím a anglické reprezentaci, asi nebude mít radost z toho, co o něm Pennant v knize napsal. "Kolikrát jsme měli já a Ashley trojku. Cole tenkrát bydlel v luxusní části Londýna Canary Wharf. Už si však nepamatuju jméno té dívky, ale když jsme ji k němu přivedli, byla ochotná dělat cokoliv," líčil Pennant otevřeně.

 

A aby to nebyla jen taková "nuda" a nebylo to jen o sexu, fotbaloví divočáci si to ještě zpříjemnili pauzičkou na čaj. "Po prvním sexu jsme si dali přestávku na čaj a pak jsme znovu všichni skončili v posteli. Nic nás tehdy netrápilo," doplnil k tématu Jermaine Pennant. Tuto kapitolu knihy už citují anglická, ale i další zahraniční média

lju TN.cz