nova sport noc v nhl

Forsberg vystřelil naději, vlastní gól ale přinesl výhru Anaheimu!

Nashville Predators - Anaheim Ducks
Zdroj: NHL media

Nashville sice v utkání proti Anaheimu na poslední chvíli srovnal dvoubrankovou ztrátu, Ducks ale nakonec přece jen v prodloužení urvali výhru a srovnali stav série na 2:2. Děkovat za to můžou nashvillskému P. K. Subbanovi, který si srazil puk do vlastní brány.

Jedna rána zpoza kruhů v dvanácté minutě z hole Rakella, druhá z podobného prostoru na druhé straně kluziště v polovině zápasu s autorským razítkem Nicka Ritchieho znamenaly, že Anaheim vedl v Nashvillu 2:0 a měl nakročeno ke srovnání semifinálové série bojů o Stanley Cup.

Predators se ale zvedli. Šest a půl minuty před koncem třetího dějství napřáhl Subban a puk zaplul až za záda gólmana Ducks. Pětatřicet sekund před třetí sirénou pak propasíroval puk do klece Filip Forsberg a poslal zápas do prodloužení.

Tam ale už byli šťastnější zase hokejisté Anaheimu. V 71. minutě ukončilo zápas nahození Coreyho Perryho, které si pro Predators nešťastně srazil do vlastní sítě P. K. Subban. Mezi Nashvillem a Anaheimem to tak po čtyřech utkáních je nerozhodně 2:2.