Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 7. 2017
Fotbal Kruté období

Ferdinand v slzách: Na rakovinu zemřela po manželce i maminka!

Rio Ferdinand
Zdroj: Profimedia

Bývalý fotbalový reprezentant Anglie prožívá nejkrutější období svého života. Před dvěma lety podlehla jeho manželka rakovině. Stejný osud teď potkal i jeho maminku Janicu. Na tři děti tak zůstala někdejší hvězda Manchesteru United úplně sama.

Je to sice už dva roky, co Ferdinandova manželka podlehla rakovině, ale Rio Ferdinand se s tím stále nemůže smířit. Otázkou je, jestli to vůbec někdy dokáže. "Svou ženu jsem miloval víc, než cokoli na světě. S Rebeccou jsme měli neuvěřitelný vztah. V takových chvílích si prostě nechcete připustit, že by se nejhorší scénáře mohly naplnit," řekl se slzami v očích.

 

 

Tato slova pronesl v dubnu a netušil, co bude následovat o tři měsíce později. Tento týden mu totiž na rakovinu zemřela i maminka Janica. Obě měly navíc stejný typ zákeřné nemoci - karcinom prsu.

 

Smutná zpráva zasáhla i některé bývalé spoluhráče Rio Ferdinanda. "Mé myšlenky jsou v těchto chvílích s blízkými Rio Ferdinanda. Je to srdcervoucí zpráva," napsal na svůj Twitter Wayne Rooney.

 

Wayne Rooney

 

Rio Ferdinand má tři děti - Lorenza, Tate a Tii. Těm tak v krátké době odešla maminka i babička. Na jejich výchovu tak zůstane Rio už jenom sám.

lju TN.cz