Aktualizováno 29.3. 2016 08:14
video baseballový talent

Fantastická smeč! Palát oslavil narozeniny neuvěřitelným gólem

Ondřej Palát slaví narozeniny gólem
Zdroj: NHL media
Ondřej Palát slaví narozeniny gólem

Lepší to snad nemohlo být. Ondřej Palát slavil své 25. narozeniny na ledě a při utkání Tampy Bay s Torontem dal opravdu nevídaným způsobem svůj další gól. Puk usměrnil za záda Garetha Sparkse doslova hokejovou smečí!

Český hokejista se představil nejen jako hokejista, ale také coby talentovaný hráč baseballu. V hodně těžké pozici se nerozpakoval s řešením situace a puk, který padal před bránu z velké výšky po Stamkosově zblokované střele, napálil přímo ze vzduchu mezi betony gólmana Toronta.

Efektní rána se stala v zámoří hitem. Palát právě touto brankou sfoukl svíčky na narozeninovém dortu a přispěl k vítězství 3:0.

Solidní večer má za sebou i hokejový obr Martin Hanzal, který připravil obě branky Arizony pro Anthonyho Duclaira. Zejména výzva v přesilové hře byla výstavní, parťák z útoku zakončoval do prázdné brány.


Už předtím si ale zapsal další asistenci v premiérové sezoně v NHL Jakub Nakládal. Calgary i s jeho přispěním porazilo Arizonu 5:2.

Klid mají v San José. Vítězstvím 5:2 v kalifornském derby s Los Angeles si zajistili účast v play off. Do statistik se zapsal i Tomáš Hertl, který společně s Joe Pavelskim tečoval Burnsovu ránu od modré. Hertl tak pokračuje ve výborných výkonech a na svém kontě už má v právě probíhající sezoně 19 branek a 25 asistencí.

 

 

ram TN.cz