Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2017
Fotbal Galavečer

Fanouškům se top jedenáctky Slavie nelíbí. A co vám? Hlasujte!

Karel Poborský
Zdroj: Profimedia

Fotbalová Slavia uspořádala luxusní večírek k příležitosti oslav 125. výročí od založení klubu. Součástí galavečera bylo i vyhlášení nejlepší historické a novodobé jedenáctky sešívaných. Ty ale vyvolaly různorodé reakce a mnozí nejsou s výsledky spokojeni. Jak se jedenáctky líbí vám? Hlasovat můžete na konci článku.

O novodobé i historické jedenáctce rozhodli svým hlasování fanoušci. Nejvíce hlasů získal Pavel Kuka, kterého to mile překvapilo. Do sestavy se dostal třeba i cizinec Simon Deli. Právě z jeho zařazení do top týmu sešívaných měli fanoušci na sociálních sítích radost.

 

 

Jenže zejména jedno jméno se jim v novodobé jedenáctce nelíbí. Jedná se o Karla Poborského. „Jako vážně? On odehraje ve Slavii půl roku, pak jde do Sparty a má blbé kecy na Slavii. Dokázal ve své kariéře hodně, ale viděl bych na jeho pozici Pitáka a možná klidně Kisela. Je to fakt výsměch,“ stojí v několika komentářích na sociálních sítích. 

 

Nejlepší jedenáctka - novodobá: Martin Vaniak - Jan Suchopárek, Marek Suchý, Simon Deli - Karel Poborský, Vladimír Šmicer, Radek Bejbl, Patrik Berger - Stanislav Vlček, Pavel Kuka, Milan Škoda.

 

Nejlepší jedenáctka - historická: František Plánička - Jan Lála, Luboš Kubík, František Cipro - Vlastimil Kopecký, Karel Jarolím, František Veselý - Ivo Knoflíček, Jan Košek, Josef Bican, Antonín Puč.

 

Anketa

Koho byste do novodobé jedenáctky NEzařadili?

Hlasovalo 635 lidí.

Anketa

Koho byste do historické jedenáctky NEzařadili?

Hlasovalo 396 lidí.

lju TN.cz