Přenost Skvělá trefa

Fanoušek ohromil arénu: Z půlky trefil mezírku a vyhrál auto! VIDEO

Fanoušek v NHL
Zdroj: YouTube.com

NHL není jen o krásném hokeji a spoustě nádherných momentů. Ale i o fanoušcích, kteří se mají nejen hokejem bavit. Ve Vancouveru během přestávky přišel jeden z vylosovaných příznivců Canucks na ledovou plochu, aby se pokusil vyhrát automobil. Měl ale těžký úkol. Musel trefit malou mezírku od červené čáry. Na třetí pokus se mu to ovšem povedlo a celá hala rázem začala jásat.

Pro fanoušky Vancouveru to nebyl moc příjemný večer. Canucks prohráli s Nashvillem 1:7. Minimálně jeden příznivec domácího celku však odcházel z Rogers Areny s úsměvem. Vyhrál totiž automobil. Zadarmo to však nebylo, podívejte se sami.

Gól z půlky viděli diváci i během utkání. Dal ho P.K. Subben, kterému rána od červené pořádně sedla, i když Nilsson při ní neměl úplně čisté svědomí. Podívejte se v článku níže.

Hrdina z přestávkového programu už pomalu začíná kolovat světem. Alespoň video, ve kterém je vidět, že se najdou i přesní střelci z ochozů.