Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2017 09:59
probrali se zastali se ho

Fanoušci Slavie napravují ostudu, Tvrdík označil gesto za nechutné!

Jaroslav Tvrdík
Zdroj: Profimedia

Tohle fotbal jen tak nepamatuje. Slávistický Halil Altintop v sobotu večer po remíze 0:0 s Bohemians hodil dres "svým" fanouškům, ale namísto vděku se mu dostalo opovržení a dres přiletěl k největší letní posile zpátky. Teď však slávističtí příznivci žehlí, co jejich kolegové natropili a přidal se i šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

Jen si představte, že by třeba takový Ronaldo hodil na domácím stadionu svůj dres fanouškům a oni by mu ho vrátili zpátky. S největší pravděpodobností by se Portugalec urazil natolik, že by za klub přestal hrát. Ostatně nebylo k tomu tak daleko, když se v létě řešila jeho kauza s daněmi.

 

 

Ale zpátky na české trávníky. Altintop to myslel dobře, ale zatímco on po příznivcích Slavie chlebem, oni po něm kamenem! I tak by se dalo přirovnat gesto, které rozhohnilo i šéfa Jaroslava Tvrdíka, který ho označil za nechutné.

Jaroslav Tvrdík
Zdroj: Twitter

"Jsem znechucen z chování k Halilovi,“ napsal Tvrdík na svůj twitter.

 

Vzápětí se směrem k Altintopovi vznesla vlna podpory a fanoušci pak rozjeli akci "Všichni jsme Halil" a dohodli se, že během středeční odvety v Lize mistrů by bylo dobré dát záložníkovi najevo, že za nim většina z nich stojí.

 

 

Jak je vidět, s fanoušky to nemají lehké obě pražská "S". Minulý týden totiž několik "příznivců" konkurenční Sparty vtrhlo na letenský stadion a přinesli sebou rakev určenou nejspíš vedení.

 

mm TN.cz