Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 2. 2017
video jak se vám líbí?

Pánové se dočkali. Tenisová kráska odhodila stud i plavky! VIDEO

Eugenie Bouchardová
Zdroj: Instagram

Platí za jednu z nejkrásnějších tenistek na okruhu WTA. A je si toho vědoma. Fanoušky poctivě na sociálních sítích zásobuje fotografiemi, kde vyniknou její půvaby. Teď však zašla Eugenie Bouchardová ještě podstatně dál.

Je to už taková tradice. Prestižní časopis Sports Ilustrated pravidelně vybírá sportovní hvězdy pro svůj plavkový speciál. A tentokrát ukázali právě na kanadskou krasavici. Ptáte se, jestli se dlouho rozmýšlela, zda nabídku vzít? V žádném případě. "Ó, můj bože! Je pro mě obrovskou ctít být v plavkovém vydání," nadšeně přijala výzvu na sociální síti.
 

Jenže tentokrát nešlo jen o plavky. Bouchardová totiž při fotografování a natáčení musela odhodit i horní díl tohoto oděvu. Jak je ovšem vidět, nedělalo jí to sebemenší problém a ke všemu přistoupila s dobrou náladou a smíchem. Nakonec, nic, co by nechtěla, vidět nebylo, a přesto si krásných žen chtiví fanoušci přišli na své. Však posuďte sami...

TN.cz

Diskuze

22.2. | 09:14 ppadys
-1
Náhlasit nevhodný komentář
"Pánové se dočkali",tak na to jsem opravdu čekal,debilní redaktoři.
18.2. | 07:43 Sergej Zajicev
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hubená je , to je pravda .Jsou jí vidět všechny žebra .
17.2. | 19:44 sperma1
-10
Náhlasit nevhodný komentář
moc se mi ta tenisova kraska libi !! ale myslim si ze mohla aspon ukazat kozicky ! kazdopadne moc rad bych se do ni vyprazdnil !!