Aktualizováno 12.6. 2017 12:27
NHL Rozhodující zápas

Fanoušci Preds zuří: Rozhodčí nám vzal regulérní gól! Měl být? VIDEO

Colton Sissons

O vítězi Stanley Cupu je rozhodnuto, je jím Pittsburgh. Ten dokázal v šestém utkání vyhrát, ale fanoušci Nashvillu zuří. Rozhodčí Predátorům totiž neuznal gól, který padl sice po odpískání, ale hvizd byl podle mnohých unáhlený. Byla by to úvodní branka, vedoucí gól, po kterém by se nakonec rozhodující duel možná vyvíjel úplně jinak.

Běžela druhá minuta druhé třetiny a skóre bylo stále 0:0. Z levé strany se dostal k zakončení Forsberg, s jehož střelou se Fleury velmi trápil a vypadla mu z výstroje. Jenže rozhodčí pískl a to velmi předčasně. Tím přerušil hru, i když se puk pohyboval na brankovišti, odkud ho následně dorazil do prázdné sítě Colton Sissons. Rozhodčí však rozpažil. O tom, jestli oprávněně, hlasujte na konci článku.

Pak už Nashville puk do brány nedostal, prohrál 0:2 a zisk Stanley Cupu tak letos oslavil Pittsburgh. O sporné situaci z druhé třetiny se však bude v zámoří ještě dlouho hovořit.

Neberte teď úplně v potaz výklad pravidel, ale spíše vyjádřete v anketě níže svůj názor. Gól to nebyl, ale měl být? Byla to chyba rozhodčího? Nebo se není o čem bavit? Rozhodněte...