Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.2. 2016 09:39
premier league anketa

Čas odejít?! Fanoušci Arsenalu chtějí Rosického konec!

Tomas Rosicky
Zdroj: Profimedia

Tolik očekávaný návrat českého reprezentanta Tomáše Rosického na fotbalové trávníky měl bohužel hořskosladkou příchuť. Ani ne dvacetiminutový pobyt na hřišti v utkání FA Cupu proti Burnley způsobil, že Rosický je opět zraněný. Fanouškům dochází trpělivost a na sociálních sítích vyzývají pětatřicetiletého záložníka, aby ukončil kariéru.

Téměř třičtvrtě roku Rosický marodil se zraněným kolenem a když už se konečně dostal zpět do hry, rychle z ní opět vypadl a rovnou na šest týdnů.

 


 

Je to vlastně pořád dokola. Když už se konečně "malý Mozart" dostane do hry, jeho tělo vydrží pár zápasů a za nedlouho opět vypoví službu. 

Měl by Tomáš Rosický ukončit kariéru?

Hlasovalo 388 lidí.

Situace, která je frustrující nejen pro samotného Rosického, ale i trenéra a fanoušky klubu. Ti už se také nechali slyšet, že je na čase, aby Tomáš svoje působení v londýnském Arsenalu ukončil.

 

 

 

 

 

 

Rosickému končí smlouva v Arsenalu 30. června letošního roku. Můžeme tedy jen hádat, zda-li s věčným marodem londýnský klub smlouvu prodlouží.

 

mm TN.cz

Diskuze

1.2. | 16:46 chalupabatman
0
Co na tom nechápete, za každou cenu se snaží udržet v Arsenalu (plat 100 000 liber týdně) Kdyby hrál, tak už ho do sparty poslali před 3 roky. Ale tam by dostal mega měsíčně a víc prd xD Takhle si vydělá, dělá že nemůže, dodrží smlouvu a je do konce života zajištěný
1.2. | 10:47 amperek50
0
Kretinskej ho koupi do Sparty hrat nebude ale stanek s burtama mu bude sluset chcipackovi