Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.2. 2016 18:54
video co se to děje?

Bouřlivý aplaus! Proč fanoušci Barcy vytleskali hráče Realu?

Zdroj: YouTube.com

Postával u postranní čáry a chystal se zasáhnout do svého prvního zápasu za Valencii. To ještě fotbalista Denis Čeryšev netušil, co ho na stadionu Barcelony při pohárovém utkání čeká. Jakmile ho sudí při střídání vpustil na trávník, fanoušci katalánského velkoklubu spustili mohutné ovace.

Důvod je jednoduchý. Čeryšev je totiž ve Valencii na hostování z Realu Madrid, největšího konkurenta Barcelony, a právě tenhle ruský reprezentant stojí za nečekaně brzkým vyřazením „Bílého baletu“ z letošního ročníku Copa del Rey. 


Gólem sice pomohl Realu v úvodním osmifinálovém duelu na půdě Cádizu k výhře 3:1, ale radost mu moc dlouho, stejně jaké celému týmu, dlouho nevydržela. Ruský záložník měl totiž stop za žluté karty. Trest na sebe nenechal dlouho čekat.


PSALI JSME:


Oprávnění zástupci Španělské fotbalové federace se s Realem nemazlili a giganta z Madridu v čele s hvězdným Portugalcem Cristianem Ronaldem ze soutěže okamžitě vyloučili! Odvolání bylo marné.


Na hostování do Valencie zamířil Čeryšev začátkem tohoto týdne. A na první zápas v novém angažmá jen tak nezapomene. „Čeryševe, milujeme tě,“ křičeli na novou akvizici „Netopýrů“ fanoušci Barcelony v narážce na pohárový trapas. Ti se totiž určitě nezlobí, že Real už v poháru nepokračuje.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


A to není jediný důvod, proč mu právě zápas na Nou Campu utkví paměti na delší dobu. Valencie předvedla proti Barceloně hrůzostrašný výkon a schytala výprask 0:7! Odveta tak bude už jen pohou formalitou…
 

pha TN.cz