Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 4. 2018
Exkluzivně Sport i soukromí

Ester o testech DNA i breku před závody! Proč ji náš dárek dojal?

Zdroj: Nova Sport

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká přijala pozvání do televize Nova, kde poskytla exkluzivní rozhovor o svém soukromí i plánech. Proč před závody brečí? A proč chce podstoupit testy DNA s plavkyní Katie Ledeckou? Nejen na to odpovídala moderátorovi Štěpánu Sokolovi.

Proslýchá se, že Ester před závodem pláče. Zeptali jsme se na to a odpověď zní takto: "Je to pravda. Ale ne před každým závodem, není to žádný rituál. Není to ale nic špatného. Mě se tím uvolní emoce," vysvětlila v rozhovoru Ledecká. "Tomáš to hlavně neměl vůbec říkat," smála se talentovaná sportovkyně tomu, že na ni prozradil tuto věc ze soukromí trenér Tomáš Bank.

 

116

GALERIE: Zákulisí z natáčení rozhovoru s Ester Ledeckou

Zdroj: Nova Sport

Moderátor Štěpán Sokol v péči maskérek.

Hodnocení:

 

Ledecká, to není jen příjmení dvojnásobné olympijské vítězky z Česka, ale i pětinásobné olympijské vítězky ze Spojených států amerických. Ta se jmenuje Katie Ledecky, pokud chcete Katie Ledecká. Je to plavkyně. S Ester se spojila a dokonce obě plánují testy DNA. "Je dost možné, že to proběhne. Ona má české příjmení a tak je dost možné, že jsme příbuzní," usmívala se ta česká Ledecká.

 

Když Ester nesportuje, ráda cestuje. "Nejraději to mám v Řecku, to je skoro můj druhý domov, kde trávím tak dva měsíce z roku. Jinak miluji všechna místa, kde je sníh, zejména Francii," prozradila Ledecká.

 

 

Na konci rozhovoru se Ester málem rozplakala dojetím. Z dárku, který od televize Nova dostala, byla zkrátka nadšená. "Opravdu si to mohu nechat?" reagovala poté, co jí byl předán surf, na kterém ráda jezdí. "Ten je skvělý. Hrozně se mi líbí, moc děkuji," ukončila radostně rozhovor zlatá Ester.

 

Ester Ledecká v rozhovoru zavzpomínala i na olympijské úspěchy. V Pchjongčchangu získala dvě zlaté medaile a kuriozitou je, že ve dvou různých disciplínách – nejprve ovládla superobří slalom v alpském lyžování a pak na snowboardu paralelní obří slalom.

lju TN.cz