Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 12:12
Reakce Legenda bavila

EXKLUZIVNĚ: Reakce Komety na video Jágra? Tohle vzkázal klub!

Jágr a Kometa Brno
Zdroj: Profimedia / instagram

Snad už všichni v České republice viděli video, ve kterém si Jaromír Jágr ve srandě utahuje z extraligového titulu Komety Brno. K němu se už vyjádřilo mnoho fanoušků i médií, ale co na to vlastně samotný klub? Přidal se na stranu těch, které video naštvalo, nebo pobavilo? Novasport má exkluzivní vyjádření od brněnského klubu!

Jardo, děkujeme. Tak by se dala ve stručnosti shrnout reakce brněnské Komety na video, ve kterém si slavná osmašedesátka utahovala z toho, že Brno vyhrálo titul. "Brno hraje ligu?" Teď tady čtu, že vyhrálo titul," říkal Jágr. "Když se taková ikona světového hokeje zmíní o Kometě, tak je to jenom dobře," řekl exkluzivně pro Novasport Michal Chylík, tiskový mluvčí Komety.

 


Nikdo si Jágrovo video nevzal osobně. "Špatná reakce od nikoho určitě nebyla, opravdu nás to pobavilo, bereme to s humorem. Viděl jsem to i televizi, že to bylo zařazeno do zpravodajství ohledně Komety. Je to samozřejmě věc s nadsázkou, s humorem. Tak to bereme a není to nic proti ničemu," pokračoval Chylík.

  

A co na to samotní hokejisté Komety? "S hráči jsem se o tom nebavil, ale myslím si, že to berou také s humorem. Naši hokejisté jsou všichni veselé povahy a nepředpokládám, že by to vzali špatně. Jsou to šprýmaři a od Jágra to berou," dodal Chylík. 

 

lju TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.4. | 14:58 Joko
3
Kdo je"ku*va" Jágr??? To je ten cyp ,co jezdí v Praze s rolbou ? ...
21.4. | 16:58 bogorovnyj
-15
Jágr - pan hpkejista - má z nějaký uměle vyhecovaný hvězdy prrdel. Jen ...
22.4. | 14:58 Joko
3
Kdo je"ku*va" Jágr??? To je ten cyp ,co jezdí v Praze s rolbou ? Někdo tu píše ,že má nalítáno po ledě X klometů . Tak to bude ON .
21.4. | 18:08 bogorovnyj
-11
Až Brnu koupí estébák Bureš novej stadec, koupí si vás všechny.
21.4. | 17:48 bogorovnyj
-9
Neměl by se kurvа příště ten titul přidělovat paušálně podle velikosti metropole? Spravedlivý,ne
21.4. | 17:02 bogorovnyj
-9
Když jsem v šedesátých letech trénoval Kometu, byl to úplně jinej manšaft, za ten bych sr bil.
21.4. | 16:58 bogorovnyj
-5
Jágr má kometu v piči !
21.4. | 16:58 bogorovnyj
-15
Jágr - pan hpkejista - má z nějaký uměle vyhecovaný hvězdy prrdel. Jen zamindtákovaný brňáčci tomu nemůžou přijít na kloub.
21.4. | 16:24 bogorovnyj
-12
Imho ta reakce vod komety je dost trapná, holobrádci nakoupený odjinaď si budou dobírad mistra
21.4. | 16:20 bogorovnyj
-10
Jágr už má po ledě něco nalítáno takže asi tuší jak to v tom hokejovým byznysu asi funguje. Zábranský má chuť na titul, prachy a kontakti, dostačující pyčo.
21.4. | 16:16 bogorovnyj
-9
Jágr do Komety nikdy nepřestoupí vy kundyy..
21.4. | 16:04 Ukradeny Trotl
-6
Ne express.cz jsem napsal: "Nekrmte TROLLa": https://goo.gl/iKiiV3 a člověk by nevěřil jak se tam někteří lidé můžou strhat a dočkat se odpovědi. Ještě chvíli a začnu je litovat. :D :D S pozdravem "terorista" Quarda. ;)