Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 11. 2017
KHL Násilník

Ex-útočník Slovanu vyvolal opilý bitku. Policisty šokoval pistolí!

Igor Musatov
Zdroj: Profimedia

Bývalý útočník bratislavského Slovanu i ruské reprezentace Igor Musatov má problém. V restauraci vyvolal bitku, a když na místo přijela policie, odhalila, že má hokejový agresor střelnou zbraň i s náboji. Nikdo naštěstí nebyl vážně zraněn.

Když jdete v Rusku do baru, musíte být ostražití. A když je v tamní přítomnosti Igor Musatov, tak dvojnásob. Třicetiletý hokejista, který je momentálně bez angažmá, si zadělal na další problém a to znovu v alkoholovém opojení.

 

 

Vybudoval si pověst tvrďáka jak na ledě, tak i mimo něj. Kvůli svému chování přišel před dvěma lety o lukrativní smlouvu v Avangardu Omsk. To když opilý házel po policistech boty. Jindy zase odmítl zaplatit účet v baru (1700 rublů, což je zhruba 650 korun). Tehdy se kvůli tomu popral s personálem.

 

Tentokrát vyvolal v šarvátku v restauraci v Moskvě. To by už snad nikoho nepřekvapilo. Jenže Musatov měl u sebe zbraň, což policisty šokovalo. O to víc, že byla nabitá a tak nebylo daleko k nějakému neštěstí. Nikdo ovšem nebyl vážně zraněn. A to je pro bývalého hráče Slovanu Bratislava či ruské reprezentace pořádná klika.

 

 

Nejen, že kvůli tomu zůstane Igor Musatov dost možná dál bez práce, ale radost z toho jistě nemá ani jeho manželka Jevgenije Kanajevová, moderní gymnastka, se kterou má syna Vladimíra (3).

lju TN.cz