Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 11. 2017
Foto Ze soukromí

Štěpánek a Vaidišová: Jsou spolu? FOTO uvnitř mluví za vše!

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
Zdroj: Profimedia
Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek

Spekulovalo se o tom dlouho a indicie přibývaly. Ex-manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se spolu objevili na fotbalovém utkání pražské Sparty na konci října. Pak tenista na tiskové konferenci uvedl, že o nich už bylo napsáno všechno a tak nechal toto téma bez jednoznačné odpovědi. Vaidišová to ale teď (zřejmě) definitivně rozsekla. Podívejte se, jakou fotku zveřejnila. Ta mluví za vše.

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se vzali v roce 2010. Jenže o tři roky později následoval rozvod. Teď je ale více než pravděpodobné, že jsou tito dva tenisté zase spolu. „Já myslím, že o tom bylo už napsáno všechno a není třeba to dál komentovat,“ řekl Štěpánek na nedávné tiskové konferenci.

 

 

Z jeho odpovědi nebylo úplně patrné, jak to opravdu je. Jenže teď Vaidišová zveřejnila na svém tzv. Insta Story fotku, která prakticky potvrzuje, že jsou spolu. Už jen stačí, aby to někde oficiálně potvrdili. Takhle si hověl Štěpánek u Vaidišové doma pod dekou:

 

Radek Štěpánek
Zdroj: Instagram

 

Štěpánek s Vaidišovou byli společně viděni 29. října na fotbalovém utkání pražské Sparty a ostravským Baníkem. Od té doby se mluvilo o tom, že znovu tvoří pár.

lju TN.cz