Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 6. 2017
Tatér OŠKLIVÝ ZÁŽITEK

Ex-gólman Slavie tetoval penis: Měl orgasmus, už do toho nepůjdu!

Lukáš Musil
Zdroj: Profimedia

Dříve hokejová naděje Slavie či Kladna, dnes úspěšný umělec a tatér. Lukáš Musil, jehož přítelkyně je oblíbená herečka Vica Kerekes, se svěřil s jedním velmi nepříjemným zážitkem. Dvakrát v životě tetoval penis, ale podruhé měl u toho jeho klient orgasmus. Musil se zařekl, že už do toho nikdy nepůjde.

S reprezentací do 18 let získal Lukáš Musil bronz. V tom týmu si tehdy zahrál třeba s Milanem Michálkem, Jakubem Klepišem nebo Jiřím Hudlerem. Měl skvělé vyhlídky do budoucna a brzy se probojoval i do extraligy. V sezoně 2004-2005 si během výluky v NHL zachytal i proti velkým hokejovým hvězdám.

 

 

Poté se dal na dráhu tatéra a umělce, ale jednou se mu při jeho práci stal i nepěkný zážitek. "Dvakrát jsem tetoval penis. Jednou jednoho kolegu tatéra. A pak takovýho chlapa. Ten se mi u toho udělal. To jsem se zařekl, že už to dělat nikdy nebudu," prozradil Musil v příloze magazínu Hospodářských novin Proč ne?!.

 

Lukáš Musil
Zdroj: Profimedia Lukáš Musil propojuje do svých uměleckých děl i své tělo. To odhalil úplně celé.


Teď už Musil netetuje vůbec, ale na nepříjemný okamžik dlouho nezapomene. "Chlápek přišel, že chce tetování na penis. Jak jsem to nikdy nedělal, tak jsem byl zvědavý. Lehnul si a okamžitě se mu postavil. A teď jsem mu tam něco začal čmárat. A bolelo mě to za něj. Já se u toho kroutil, bylo mi to fakt nepříjemné. Když jsme skončili, tak jsem mu utíral barvu a chlápek se udělal. Tak jsme oba tak nějak dělali, že se to nestalo… no, asi mu to dělalo dobře, tomu chlápkovi,“ dodal Musil. 

lju TN.cz