Publikováno 20. 10. 2017
fotbal evropské poháry

Evropská liga: Sestřih ze zápasu Villareal - Slavia Praha. VIDEO

Zdroj: Nova Sport

Fotbalisté pražské Slavie výborně začali na hřišti Villarealu, kde po gólech Tomáše Necida a Dannyho vedli rychle 2:0. Bohužel španělskému celku se ještě do přestávky podařilo srovnat a zápas nakonec skončil spravedlivou remízou 2:2. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání.

Slavia má po polovině skupiny pět bodů a bez porážky je o skóre druhá za Villarrealem. Třetí Astana ztrácí bod a poslední je s jediným bodem Maccabi Tel Aviv. Do vyřazovací fáze postoupí první dva týmy. V dalším utkání přivítají Pražané 2. listopadu v odvetě Villarreal.

Zlínu komplikovala situaci mlha

Fotbalisté Zlína získali po remíze 1:1 s FC Kodaň v Evropské lize svůj druhý bod a po třech kolech zůstávají stále ve hře o postup ze skupiny F. Premiérový gól Ševců v soutěži zaznamenal v olomouckém azylu v 11. minutě Dame Diop, dánský mistr však kontroval Ankersenem. Utkání ve druhém poločase na dvacet minut přerušila hustá mlha, po pauze se nakonec na hranici regulérnosti dohrálo.

Sestřih ze zápasu FC Zlín - FK Kodaň

Plzeň nestačila na Lugano

Viktoria Plzeň ve třetím utkání v základní skupině Evropské ligy nečekaně prohráli na hřišti Lugana 2:3 a venku i podruhé vyšli naprázdno. Západočeši si zkomplikovali situaci, na kontě mají tři body stejně jako švýcarský soupeř a Beer Ševa, která doma podlehla 1:2 FCSB. Bývalá Steaua Bukurešť vede tabulku s devíti body.