Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 3. 2018
kalendář nabitý program

Ester už zase musí na cesty! Co jí čeká a proč vyrazila do Turecka?

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia

Ester Ledecká už je zase na cestách. Po třech dnech, které strávila v České republice, po setkání se svými fanoušky na Staroměstském náměstí zase sbalila batoh a vyrazila do Turecka. Moře na ní ale nečeká…

Už v sobotu je totiž na programu další závod Světového poháru v paralelním obřím slalomu, jehož pořadí česká suverénka zatím vede. 


Ester Ledecká letos nastoupila zatím do šesti závodů ve své oblíbené disciplíně a jen jednou byla poražena. Jedno klání vynechala kvůli nabité termínovce, neboť na rozdíl od ostatních snowboardistek objíždí i lyžařské svěťáky.


Cesta tedy nyní vede do tureckého Kayseri a na snowboardu vydrží Ester Ledecká ještě týden do závodů ve švýcarském Scuolu.


Pak už ale zase nastane přezouvání. Česká megastar má totiž pozvánku i na finále Světového poháru lyžařů, keré se koná ve Švédském Are a kde 15. března pojede superobří slalom, ve kterém na olympiádě zlatě zazářila.


Hned poté, co ale sjede svah, už zase bude připravený rychlý přesun do Alp. Snowboardové finále se koná jen dva dny po zmiňovaných závodech – tedy 17. března ve švýcarském Winterbergu.

PŘEHLED ZÁVODŮ KONCE SEZONY PRO ESTER LEDECKOU:

3. BŘEZNA - Kayseri (Tur.), závod SP v paralelním obřím slalomu
10. BŘEZNA - Scuol (Švýc.), závod SP v paralelním obřím slalomu
15. BŘEZNA - Are (Švéd.), finále SP lyžařek
17. BŘEZNA - Winterberg (Švýc.), finále SP snowboardisek


Takže Ester, přejeme hodně štěstí!

ram TN.cz