Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.10. 2015 18:03
byl v kómatu

Dvojnásobnému šampiónu NBA šlo o život! Našli ho v nevěstinci

Lamar Odom bojuje v nemocnici o život
Zdroj: Profimedia
Lamar Odom bojuje v nemocnici o život

Lamar Odom, který se s Los Angeles Lakers dvakrát radoval z titulu pro nejlepší tým v nejlepší basketbalové soutěži světa, NBA, byl nalezen v bezvědomí v jednom z nočních klubů v Las Vegas a posléze převezen dov nemocnice, kde strávil nějakou dobu v kómatu. Spekuluje se o tom, že za vše můžou drogy.

Pětatřicetiletému basketbalistovi, který na palubovkách NBA strávil téměř patnáct let, se stal osudným výlet do Las Vegas, kde už od soboty trávil volný čas v jednom z místních podniků pro pány. Neřízená zábava, při které kromě krásných žen nechyběly údajně ani drogy, skončila srdečním kolapsem Lamara Odoma.

 

Basketbalista byl v úterý nalezen ve svém pokoji v bezvědomí a okamžitě transportován do nemocnice, kde byl v kómatu a s vážnými problémy ledvin a plic. Vše potvrdil sám majitel podniku Love Ranch Dennis Hof.

 

Podle něj jeden ze zaměstnanců, který Odoma v pokoji našel, jej obrátil a u jeho úst a nosu spatřil neurčitou kapalinu. Právě z toho důvodu se spekuluje, zdali významnou roli nesehrály i drogy. Jeho otec má ale jasno. "Někdo mého syna omámil," tvrdil rozhodně. "Věděl jsem, že něco není v pořádku, protože jsem mu celý den volal a on se neozýval," řekl.

 

Podle nejnovějších informací se Odomův zdravotní stav už zlepšil, a to dokonce natolik, že mohl být už propuštěn z nemocnice. Tam ho navštívil dokonce i jiný slavný basketbalista Kobe Bryant. S tím Odom strávil několik sezón právě v Lakers.

 

 

Slavný basketbalista rozhodně není žádný svatoušek. Před dvěma lety byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu, za což dostal tříletou podmínku a tři měsíce musel docházet na odvykací léčbu. Téhož roku v prosinci se rozpadlo jeho pětileté manželství s americkou televizní hvězdou Khloé Kardashianovou, což Odom řešil užíváním tvrdých drog.

 

Největší ránu v osobním životě ale zažil v červnu 2006, kdy ve spánku zemřel jeho teprve půlroční syn Jayden.
 

TN.cz