Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 2. 2018
Hokej WSM Liga

Důsledně hlídaný Jágr: V Přerově asistoval, Rytíři ale prohráli!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Jaromír Jágr nastoupil za Kladno ke svému druhému zápasu ve WSM lize. Rytíři se představili na ledě Přerova, ale ani s legendární osmašedesátkou Zubry porazit nedokázali. Domácí vyhráli 2:1. Jedinou branku Kladna dal mladík Adam Kubík, kterému Jágr asistoval.

Základní část WSM ligy se blíží ke svému konci. Dnes týmy odehrály kompletní 47. kolo, v rámci kterého Rytíře hostil Přerov. Za kladenský tým znovu nastoupil Jaromír Jágr, který odehrál celý zápas, ale od začátku byl důsledně hlídán. Přerovští přistupovali k legendárnímu útočníkovi ve dvou a prakticky ho k ničemu nepustili.

 

 

Přerov šel navíc v polovině první části do vedení, když mládežnického reprezentanta Milana Kloučka v bráně Kladna překonal Tomáš Sýkora. Ve druhé části Kladenští chybovali a pustili do brejku Jakuba Šlahaře. Ten v samostatném úniku trefil přesně místo u vzdálenější tyče a Zubři vedli 2:0.

 

 

Kladno se prosadilo až ve třetí třetině. Jaromír Jágr našel výborně Adama Kubíka a ten střelou od kruhů překonal jinak bezchybného Klimeše. Hosté to v závěru zkusili ještě v šesti bez brankáře, ale i nadále se jim nedařilo a tak prohráli 1:2.

lju TN.cz