Aktualizováno 17.6. 2017 08:26
UFC Už se to blíží

Druhý zápas Lucie Pudilové v UFC: Dnes ŽIVĚ na Nova Sport 1!

Lucie Pudilová - 17
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

A je to tady! Druhý zápas Lucie Pudilové v nejprestižnější soutěži MMA se blíží. Už dnes se střetně v oktagonu UFC s Korejkou Ji Yeon Kim a vy budete moci být u toho. Souboj začíná v 10:45 českého času a živě ho můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

V prvním klání to Lucce nevyšlo, i když si vedla skvěle. Rozhodčí však při její premiéře v UFC rozhodli, že vítězkou je Švédka Lina Lansberg, teď však může být všechno jinak, čeká ji soupeřka z Koreje. "Viděla jsem nějaké její zápasy. Vím o ní, že ráda klinčuje a pak to zakončuje různými tlaky nebo škrcením. To bude její hlavní taktika," prozradila Pudilová v rozhovoru pro Nova Sport.

 

Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim
Zdroj: facebook Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim

 

Pudilová tentokrát měla dlouhý čas na trénink. "Oproti prvnímu zápasu mám velký čas na přípravu, v tom bude velký rozdíl oproti té mé premiéře. Co se týče samotného zápasu, tak si nemyslím, že to bude o moc těžší, než byl ten proti Lině," předpokládá Pudilová.

 

Utkání Lucie Pudilové proti Korejce Ji Yeon Kim můžete sledovat v přímém přenosu v dnes na Nova Sport 1 v atraktivním čase. Zápas české bojovnice je na programu už v 10:45.

lju TN.cz