Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.6. 2017 12:56
box vs. mma blíží se to

Drsná příprava: Mayweather štípe dříví jako Rocky! A co McGregor?

Floyd Mayweather
Zdroj: Instagram

Zápas století, krvelačná řež, nezapomenutelný zápas! Už teď fanoušci netrpělivě očekávají, až se 26. srpna v Las Vegas protnou světy boxu a MMA. Boxer v důchodu Floyd Mayweather se postaví do ringu s králem UFC Conorem McGregorem a navždy tak změní dějiny obou sportů. Jak probíhá příprava obou aktérů se dozvíte v článku.

Zatímco irský zabiják McGregor byl k souboji s Mayweatherem svolný hned, Floyd kývl až potém co zalechl šustění pořádného balíku dolarů, kterým si oba účastnící nacpou kapsy tak, jako tak.

 

 

Ale dohady promotérů a manažerů jsou u konce a vítěze tohoto neobvykléo duelu budeme znát už 26. srpna, kdy se proti sobě postaví do ringu ve městě hříchu Las Vegas.

 

 

Jak se každý z nich připravuje? "The Notorius MMA" dává přednost tělocvičně a sparingpartnerům, čtyřicetiletý Mayweather razí "starou školu" a klidně si pri přípravy zařadil i štípání dříví, jako to dělal Rocky ve stejnojmenném filmu.

Floyd Mayweather
Zdroj: Instagram

Floyd šel do lesa na dřevo a McGregor zatím "tančí" v ringu.

 

 

Smooth is fast.

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

 

Otázkou zůstává, kdo z nich nakonec zvedne pomyslný pás pro vítěze. Bookmakeři mírně favorizují Mayweathera, kvůli boxerské technice, kterou McGregor nemá přecejen tolik zažitou.

 

Faktem ale zůstává, že zatímco UFC šampion nemá, co ztratit a případnou výhrou jen získat, boxer v důchodu Mayweather je pod větším tlakem. Jeho statistika 49 vyhraných zápasů v profesionálním ringu a žádná porážka ho totiž zavazuje k tomu, že by nebylo na místě, kdyby prohrál se soupeřem, který defakto nikdy neboxoval.

mm TN.cz