Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2016 11:20
video ošklivý karambol

DRAMA při stíhačce: Biatlonista narazil hlavou do stromu a krvácel!

Biatlonista narazil hlavou do stromu
Zdroj: YouTube.com/ Twitter

Stačilo málo a stíhací závod Světového poháru v americkém Presque Isle mohl skončit velkým neštěstím. Německého biatlonistu Arnda Peiffera totiž potkal ošklivý pád, po kterém narazil hlavou přímo do stromu! Nakonec se ale ukázalo, že měl opravdové štěstí v neštěstí.

Fanouškům u zmrzlé trati i televizních obrazovek přeběhl mráz po zádech v posledním kole. Peiffer nezvládl sjezd jedné ze zatáček, která štafetového mistra světa vynesla mimo trať do lesa. Německý závodník následně ztratil rovnováhu a při pádu narazil hlavou do stromu. Na sněhu pod ním se následně objevila i krev…


Měl ale štěstí. Náraz totiž naštěstí zmírnilo ochranné polstrování. Peiffer sice z trati odvezla sanitka, ale z hrozivě vyhlížejícího karambolu vyvázl ještě dobře.Vyšetření totiž neodhalilo žádné zlomeniny, ani nebezpečné krvácení do mozku. Kromě středně těžkého otřesu mozku má zhmožděná hrudník a odřený obličej. To je ale vše. I proto byl ještě ten den propuštěn domů.
 


Osmadvacetiletý biatlonista tak nebude chybět na palubě letadla, kterým se německý tým vrátí zpátky do Evropy. Otázkou ale zůstává, zda bude Peiffer připraven startovat za tři týdny na mistrovství světa v norském Oslu.

pha TN.cz
Reklama

 

Reklama