Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 12. 2017
Čím dráždila tentokrát?

Dračice Schicková! Co všechno ukázala při sexy tanečku?

Kristýna Schicková
Zdroj: Instagram

Její bratr je slavný fotbalista, ona zase zvolna dobývá svět modelingu. A k tomu přece patří občas pořádně podráždit smysly fanoušků! Jako v následujícím videu, na němž si Kristýna Schicková pozpěvuje jen v pohodlném pyžámku, které odhaluje její ženské přednosti.

Schicková patří k nejkrásnějším českým modelkám a moc ráda toho využívá, což názorně předvedla i tentokrát. Ať už v tom byla nefalšovaná radost z Vánoc nebo něco úplně jiného, rozhodla se pro své příznivce dát na Isntagram veselé video, jak se jen tak "v domácím" vlní v rytmu své oblíbené písně.

Vedle ní jsou zabalené dárky a také fešný kaktus, který má jistě sloužit jako takový netradiční vánoční stromek. Terčem zájmu drtivé většiny mužů ale na videu nebude on, nýbrž sama Schicková.

Congratulations #TGIF its f'cking #xmas #time WE MADE IT My last day of work for #2017 @trendpay @mikka_collection #holiday #szn #LA #partytime

Pspvek sdlen Kristyna Schickova (@kristynaschickova),


Ta totiž zvolila takový úbor, v němž lačným očím odhaluje téměř vše, a vlastně vůbec nic! Rozhodně se ale je na co dívat.

fre TN.cz