Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.7. 2016 10:10
měl kliku další rentgen

Doktorům pomáhal Bůh, vzkázal zápasník po 7hodinové operaci!

Evangelista Santos
Zdroj: Profimedia

Zhruba před týdnem obletěla celý svět fotografie zápasníka Evangelisty Santose, který po hrozivém kopanci od Michaela Page v zápasech organizace Bellator, padl k zemi s nezáviděníhodnou diagnózou. Při pohledu na rentgenový snímek rozbolela hlava nejednoho fanouška. "Cyborg" jak si Santos nechá říkat, už je ale po operaci a do světa vypustil další výživnou fotografii.

„Znělo to, jako když basebalovou pálkou napálíte míček,“ popsal osudný moment rozhodčí zápasu, který ihned po úderu duel ukončil. A udělal dobře, protože Santosovi možná zachránil žitvot!

 

Pokud by "Cyborg" inkasoval další údery, mohly by znamenat konec.

 

 

V Londýně byl převezen do nemocnice, odkud jeho žena postovala na twitter neuvěřitelný snímek prasklé lebky.

 

„Momentálně jsem na pozorování a budou mě operovat až v USA," vzkázal přes sociální sítě Cyborg. „Brzy budu zpátky,“ dodal.

 

Operace dopadla dobře a Santos tak mohl do světa vypublikovat další snímek, na kterém to už vypadá, že jeho hlava má opět kulatý tvar a těší se dobré kondici.

 

"Včera mě opěrovali a díky Bohu, vše dopadlo dobře. Trvalo to 7 hodin. Bůh pomáhal doktorům při téhle operaci, aby to dopadlo dobře," popsal své pocity po operaci Santos.

 

Evangelista Santos
Zdroj: Twitter Bolí vás hlava? Cyborga určitě...

 

No upřímně řečeno, na nějaké strkanice v kleci se bude muset tenhle chlapík ještě nějakou dobu dívat maximálně v televizi, ale stejně jako miliony fanoušků mu přejeme brzké uzdravení.

mm TN.cz