Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2018
Hokej Hvězda doma

Dojemný Jágr: Toto teď splní své mámě! Jak ho změnila Veronika?

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Byl to okamžik, na který čekalo spoustu novinářů, ale také fanoušků. Jaromír Jágr se dnes na kladenském stadionu zúčastnil tiskové konference, na které odpovídal nejen na sportovně zaměřené dotazy, ale také na ty ze svého soukromí. Přiznal, že do Kladna se vrátil i proto, že chtěl, aby ho jeho máma viděla hrát ještě naživo. A jak ho změnila jeho partnerka Veronika Kopřivová? Nejen to se dozvíte v tomto článku.

„Maminka je můj největší fanoušek. Ta viděla více mých zápasů, než vy všichni dohromady. Časový rozdíl jí nedělá problém, na všechny mé zápasy kouká. S tátou se však osobně byli podívat na můj zápas asi před deseti lety, kdy jsem hrál za Rangers. Budu tedy rád, když se přijde podívat na můj zápas, až budu hrát tady za Kladno. Rodičům vděčím za všechno. Oni mě vedli a díky nim jsem tam, kde jsem. Strašně jim za to vděčím,“ vyprávěl dojemně Jágr na dnešní tiskové konferenci. 

 

 

Řeč přišla i na jeho současnou partnerku Veroniku Kopřivovou. Přijde mu také osobně zafandit? „Veroniku určitě v sobotu ještě neuvidíme v Česku, ona je stále ještě v Americe. Sám jsem se musel sbalit strašně narychlo,“ pokračovala hokejová legenda.

Kopřivová Jágrovi změnila život, ale i stravu. „České knedlíky jsem neměl hrozně dlouho. Od té doby, co jsem s Veronikou, dávám si jen bezlepkovou stravou. Abych mohl hrát dnešní hokej, nemohu si dovolit ani takovou stravou,“ vysvětloval.

 

 

A na závěr se Jágr s novináři podělil o historku, která se stala na cestě mezi Kanadou a Prahou. „V Amsterdamu na letišti po mě chtěl nějaký čtyřicátník podepsat nějaké věci. Zeptal jsem se ho, kam letí a co dělá. Řekl, že letěl do Paříže a zabývá se astronomií a vesmírem. To mě nadchlo. To jsou věci, které mě strašně zajímají. Chtěl jsem už v zámoří chodit na přednášky, které se toho týkají, ale nenašel jsem si na to bohužel čas,“ dodal Jágr.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jaromír Jágr si udělal ze své Veroniky neskutečnou legraci! Tohle vás vážně pobaví

Veronika Kopřivová útočí na Dianu Kobzanovou: Oživila staré rány!

lju TN.cz