Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2015
video dostal kytici za výročí

Dojemné! Nemocný Čišovský znovu mezi reprezentanty

Zdroj: facebook.com

Aspoň na chvíli se těžce nemocný fotbalista Marián Čišovský vrátil do slovenské reprezentace. Své bývalé spoluhráče navštívil na sraze v Senci, objevil se i na charitativním koncertě v Bratislavě, kde pozdravil fanoušky, kteří ho vítali bouřlivým potleskem. Od slovenského kouče Jána Kozáka pak dostal obří kytici k desátému výročí svatby s manželkou Martinou.

Ač bojuje s nevyléčitelnou Amyotrofickou laterální sklerózou (ALS), zdaleka nemyslí jen na sebe. Marián Čišovský spolu se slovenskými reprezentanty podpořil ve čtvrtek znevýhodněné děti na koncertě Integrace svítí pro všechny děti stejně.


Když se Čišovský objevil na pódiu spolu se svými bývalými parťáky, zaplněný Stadion Ondřeje Nepely bouřil. Bývalý obránce Plzně pozdravil diváky a dočkal se i překvapení, když za ním přišla manželka Martina a kouč Kozák jim popřál k výročí sňatku.
 


Pak populární „Čiša“ rozdával suvenýry fanouškům a vyprovodil slovenský tým na cestě do Ovieda s přáním dobrého výsledku v boji s úřadujícími evropskými šampiony ze Španělska. „Když postoupíme, bude Čišo jedním z těch, kterým věnujeme postup,“ má jasno kapitán Slováků Martin Škrtel.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rodiče děsí záhadná postava v kápi obcházející dětská hřiště. Rozkládá tam syrové maso

Obětující Ind: Prodal svou ledvinu, aby zachránil své nadměrně tučné děti!

iSport.cz

To nejlepší z iSport.cz