liga mistrů čtvrtfinále

Dohra porážky: Hráči Bayernu si to se sudím vyřídili v šatně!

Rozhodčí Kassai a fotbalisté Bayernu
Fotbalistům Bayernu se výroky rozhodčího Kassaie nelíbily

Čtvrtfinálová odveta Ligy mistrů mezi Realem Madrid a mnichovským Bayernem vyvolala velké emoce. Nepřesné výroky rozhodčích se dočkaly emotivních reakcí u hostujících fotbalistů. Ti si vše prý šli s rozhodčím vyřídit a do šatny!

Real vyhrál první utkání v Bavorsku 2:1, v odvetě se ale zrodil přesně stejný výsledek ve prospěch Bayernu, a tak se muselo jít do prodloužení. V něm už Madridští oslabeného soupeře, který dohrával od 84. minuty bez vyloučeného Vidala, přejeli a po výsledku 4:2 prošli do semifinále.

Jenže pro Bayern to byla porážka hodně hořká. Ještě dlouho se asi bude mluvit o dvou brankách Cristiana Ronalda, z nichž nad dvěma se vznáší ofsajdová pachuť.

To samé si mysleli i Mnichovští a emoce se v nich točily na plné obrátky. Jak uvedl britský web Metro.co.uk, hned trojice fotbalistů Bayernu si o po zápase neváhala jít vyřídit s hlavním rozhodčím zápasu Viktorem Kassaiem až do šatny.

Mělo jít právě o vyloučeného Vidala, jehož doplňovali Robert Lewandowski a Thiago Alcantara. Ti se prý měli dostat až do šatny sudích a tam si s použítím ne zrovna vybraných výrazů vyjasňovat siutaci přímo s maďarským rozhodčím. Incident nakonec prý vyřešila až policie.

Na výsledku to každopádně už nic nemění, Real si zahraje semifinále, Bayern v Lize mistrů končí.