Publikováno 7. 10. 2018
UFC Následky běsnění

Dohra bitky po zápase: Khabib může přijít o licenci, hrozí i vězení!

Byl to zápas, na který se těšil celý svět. Vyhrál ho Khabib Nurmagomedov, který je tak dál neporaženým šampionem v lehké váze. Conor McGregor byl poražen po 4 kolech. Všichni už asi ví, co se stalo po skončení hvězdného souboje. Khabib vylétl z klece a v publiku rozpoutal bitku. A ta bude mít dohru. Zatím byli zadrženi tři aktéři hromadného konfliktu a bojovníkovi z Dagestánu hrozí odebrání licence.

Po ostře sledovaném galavečeru následovala tisková konference, na které byl i šéf UFC Dana White. Ten byl z toho, co se stalo po hlavním zápase, pořádně naštvaný. "Stalo se hodně špatných věcí. Khabib skočil přes klec na jednoho z Conorových parťáků, který mu zřejmě nadával. Nevím, co k tomu teď mám říct. Jsem znechucený," uvedl White.

 

 

A první následky to mělo ihned po skončení mimozápasové šarvátky. "Tři chlapi byli zatčeni, McGregor je ale odmítl obvinit, tak je později pustili," pokračoval White. Podle něj může jít Khabib Nurmagomedov za běsnící chování i do vězení.

 

14

GALERIE: Khabib ovládl souboj s McGregorem, pak se strhla bitka

Zdroj: Profimedia

Khabib vs. Conor

Hodnocení:

 

Khabib se určitě nevyhne pokutě za předčasné opuštění oktagonu. Tu mu teprve vyměří sportovní komise v Nevadě. Za neovládnuté emoce hrozí ruskému bojovníkovi také odebrání MMA licence.

lju TN.cz