video čínská liga

Dočkal splnil misi! Jeho nahrávky pomohly k záchraně, zněla i tyčka

Bořek Dočkal
Zdroj: Instagram

První sezona v Číně pro Bořka Dočkala pomalu končí. Se svým týmem odehrál v sobotu veledůležitý zápas na hřišti Jen-Pienu a i díky dvěma jeho nahrávkám slaví Che-nan Ťien-jie záchranu.

Tým Bořka Dočkala v podstatě hrál přímý zápas o záchranu. Jen-Pien byl na 15. příčce tabulky a v případě tříbodového zisku by se přiblížil jak Che-nanu, tak i záchraně.

Český fotbalista ale odehrál jeden z nejlepších zápasů sezony a i díky jeho práci šli hosté už v 6. minutě do vedení díky Bassogogovi.

Ve druhé půli opět po česko-kamerunské spolupráci padl gól a bylo to už 2:0 pro Che-nan. Domácí tým sice po trefě Gambijce Steva snížil, ale tři body zůstaly hostům. Dočkal navíc trefil tyč.

Bořek Dočkal zatím v aktuální sezoně odehrál za Che-nan 22 zápasů a dal 3 góly. Už v průběhu angažmá ale naznačil, že by se nebránil návratu do Sparty, ač má ještě smlouvu na další rok.