Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.12. 2015 15:19
přestupy to by byla bomba

Dobří holubi se vracejí: Klopp chce přivést další bývalou hvězdu!

Xabi Alonso
Zdroj: profimedia.cz

Příchod nového trenéra Jurgena Kloppa na Anfield Road sebou zatím nese jen samá pozitiva. Liverpool se doslova postavil zpět na nohy a drtí své soupeře v Premier League i v pohárech. Co je ale možná ještě důležitější, německý trenér si u hráčů i fanoušků získal skvělou reputaci a do anglického velkoklubu se vrací jeho původní hvězdy.

Nedávno to byl Steven Gerrard, který překvapil fotbalový svět a vrátil se, byť v roli asistenta trenéra, do svého rodného klubu.


Nyní se rýsuje další návrat bývalé hvězdy Liverpoolu Xabiho Alonsa, kterému v Bayernu nejspíš nenabídnou prodloužení smlouvy a bude volným hráčem.

Liverpool
Zdroj: profimedia.cz Dovede Gerrard s Alonsem Liverpool k titulu?

Španělského reprezentanta ale bude chtít asi i Real Madrid, kde působí Alonsův bývalý trenér z Liverpoolu Rafa Benítez. Právě do Realu Alonso v roce 2009 z Liverpoolu přestoupil, ale v roce 2014 zavítal do Německa.
Pokud by se Alonso rozhodl vrátit do Anglie, byl by po Stevenu Gerrardovi dalším navrátilcem, který může Liverpoolu pomoci získat zpět zašlou slávu. V sezoně 2004/2005 spolu vyhráli Ligu mistrů a teď by určitě chtěli získat domácí ligový titul.

 

 

 

 

mm TN.cz