Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2016 10:17
Bojovník Dostane se z toho?

Dobrá zpráva: Zdraví Michaela Schumachera se prý lepší!

Michael Schumacher
Zdroj: profimedia.cz
Michael Schumacher

Malá, ale dobrá zpráva. Zdravotní stav Michaela Schumachera vykazuje údajně drobné známky zlepšení. Tvrdí to alespoň bývalý technický ředitel týmu Ferrari Ross Brawn. V umělém spánku je německý bojovník už tři roky. Zlepší se to?

Datum 29. prosince 2013 nebylo pro bývalého pilota formule Michaela Schumachera to nešťastnější. Během lyžování ve francouzském středisku Méribel narazil hlavou do skály. Od té doby ho lékaři udržují v umělém spánku.


Na svět však přišla nová a radostná zpráva. Stav sedminásobného mistra světa se podle technického ředitele týmu Ferrari mírně lepší. "Rodina se rozhodla pracovat na Michaelově léčbě v soukromí a já to musím respektovat. Jsou tu však povzbuzující signály. Každý den se modlíme, aby jsme jich registrovali víc. Je pro mě těžké dál o tom mluvit, respektuji soukromí rodiny," řekl Ross Brawn.


Blízký přítel Schumachera zůstává i dál optimisticky naladěn. "Všechno, co mohu říci je to, že se o Michaelově stavu velmi spekuluje. Většina toho není pravda. Doufám, že ho jednoho dne uvidíme vyléčeného," uzavírá Brawn.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Manželka Michaela Schumachera konečně promluvila: Co se píše v médiích, je lež!

 

lju TN.cz