Aktualizováno 6.10. 2017 15:52
novota na stříbrné plátno

Do kin jde film Notorious! Ze story Conora McGregora má být trhák

Conor McGregor a film Notorious
Zdroj: YouTube.com
Conor McGregor a film Notorious

Rybníček jménem UFC začal být Conoru McGregorovi malý. Před nedávnem okusil svět boxu a utkal s jedním z nejlepších boxerů v historii a i přesto, že nevyhrál, byla to pro něj velmi cenná zkušenost. Nyní hodlá okusit další atraktivní prostředí. Už příští měsíc by měl vtrhnout do kin film o jeho raketové cestě za úspěchem.

Film nese název „Notorious“, tedy stejně jako je jeho přezdívka ve světě MMA. Koncept filmu je dokumentární a snaží se zachytit Conorovu kariéru od krušných začátků až po poslední momenty, kdy se stal mezinárodní hvězdou s desítkami milionů fanoušků.Materiály do filmu se shromažďovaly více než čtyři roky a k vidění budou i pohledy do zákulisí, které dodnes nikdo z veřejnosti neměl šanci vidět. Tvůrci lákají nejen na McGregorovu osobnost, ale také na možnost nahlédnout do jeho mysli a pochopit svět, který si začal tvořit již od prvních zápasů v Anglii.


Důraz bude kladen i dlouholetý vztah mezi Conorem a jeho přítelkyní Dee Devlin. Ta ho podporovala od úplného začátku, kdy spolu museli bydlet ještě v malém bytě. Za dlouhá léta se jejich vztah nijak nezměnil a naopak, letos se dvojici narodil syn.


Kina v Irsku a v Anglii nabídnou divákům film již prvního listopadu. O týden později se příběh Conora McGregora dostane i do Spojených států a Austrálie. Příští rok by pak měl být dostupný i pro zbytek zemí. O tom, zda a případně kdy, bude dostupný v českých kinech zatím nejsou informace.

ram TN.cz