Publikováno 14. 11. 2018
tenis turnaj v londýně

Djokovič na Turnaji mistrů smetl Zvereva a semifinále má na dosah!

Novak Djokovič

Světová jednička Novak Djokovič vyhrál na Turnaji mistrů i druhý zápas ve skupině a je blízko postupu do semifinále. Srbský tenista dnes v Londýně v souboji vítězů úvodních duelů porazil Němce Alexandera Zvereva 6:4 a 6:1.

Jednatřicetiletý Djokovič proti o deset let mladšímu Zverevovi odvrátil v prvním setu oba brejkboly v zápase a utkání zakončil za 76 minut. "Asi to dnes nebyl žádný dechberoucí zápas, ale výhra je výhra," uvedl Srb, jenž v Londýně útočí na šestý triumf na Turnaji mistrů v kariéře.

Postup do semifinále může Djokovič slavit už dnes, pokud ve večerním duelu Skupiny Gugy Kuertena neporazí Chorvat Marin Čilič ve dvou setech Jonna Isnera z USA. Dvoumetrový Američan bude v pátek posledním Zverevovým soupeřem.