Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2018
Polsko To jste ještě neviděli

Divoká rally: Jezdec málem sejmul diváky, ti mu pak pomohli na trať!

Polská rally 2
Zdroj: YouTube.com

Závod rally s názvem Darvit Walimska Wiosna 2018 se mnohým fanouškům motorsportu zapíše do paměti na dlouhou dobu. Jezdec Marcin Szatanik s historickým Fiatem 126p v zatáčce vyjel z trati a jeho vozidlo skončilo ve škarpě. Stalo se to jen kousek od diváků, kterým se naštěstí nic nestalo. Ti navíc nelenili a ihned běželi k místu nehody, aby Fiata dostali zpátky na trať. To se jim povedlo a Szatanik vesele pokračoval v závodě.

Posádka Marcin Szatanik a Karol Galysa nezvládla jednu ze zatáček. Na sněhu vylétla se svým Fiatem 126p do škarpy. Nikomu ve vozidle, ani nikomu přihlížejícímu, se nic nestalo. Závod tím navíc pro Szatanika s Galysou neskončil. Podívejte se sami, díky čemu, nebo spíš díky komu.

 

 

Je až neuvěřitelné, jak se diváci dokázali rychle domluvit, nelenili a okamžitě šli Fiat ze škarpy vyprostit. To se jim povedlo, auto dostali zpátky na trať a Szatanik s Galysou poté závod dokončili. Video se stává na internetu stále více populární a už ho vidělo pár hodin po závodě přes 150 tisíc lidí.

lju TN.cz