Atletika Mistrovství světa

Diváci nechápali: Běžkyně na MS zabloudila, pak se musela vracet!

Beatrice Chepkoech
Zdroj: YouTube.com

Mistrovství světa v atletice píše různé zajímavé příběhy. O další kuriózní se postarala Beatrice Chepkoechová. Keňská běžkyně v závodě na 3000 metrů překážek udělala něco, co diváci na stadionu v Londýně nemohli vůbec pochopit. Ona totiž dokázala, že se i na oválu dá zabloudit.

Ta situace vás jistě pobaví. Závod žen na 3000 metrů překážek nabídl vskutku ojedinělou záležitost. Keňská běžkyně Beatrice Chepkoechová zapomněla zahnout na první vodní příkop a trapas byl na světě. Zatímco ostatní závodnice běžely dál, ona se musela vrátit a chybu napravit.

Bohužel kvůli tomu dost pravděpodobně přišla o medaili. Byla totiž jednou z favoritek závodu, ale i tak doběhla v rámci možnosti na skvělém čtvrtém místě. Z vítězství se radovaly hned dvě běžkyně. Američanky Coburnová a Frerichsová.