Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2016 12:38
video ufc

Diaz ho sejmul, ale McGregor už slibuje odvetu: Nate, vrátím se!

Conor McGregor a Nate Diaz
Zdroj: Twitter
Conor McGregor a Nate Diaz

Byl to šok. Conor McGregor o víkendu prohrál s Natem Diazem ve druhém kole, kdy ho soupeř téměř doslova uškrtil. Kdo by však čekal, že irský bijec neuzná porážku, mýlil by se. Rodák z Dublinu se k prohře postavil jako chlap a už teď slibuje velký návrat!

UFC 196 se postaralo o řadu překvapení. Tím největším je ale bez diskuzí prohra irské hvězdy Conora McGregora. V oktagonu se McGregor poprvé postavil vyššímu protivníkovi a to hned o dvě váhové kategorie výše. A nedopadlo to pro něj nejlépe.

 

Po tvrdé kombinaci v půlce druhého kola byl McGregor omámený a jeho postoj ani výraz nebyl tak sebejistý jako vždy. Nabídnutou šancí Diaz nepohrdl a pokračoval v tlaku, který vyústil až v přenesení boje na zem, kde Diaz potvrdil své zkušenosti v jiu jitsu a hvězdného Ira rychle uškrtil.

 

McGregor si však zachoval důstojnost. "Vezmu tu porážku jako chlap, nebudu před ní uhýbat!" postavil se k nezdaru čelem a upozornil i na jeden důležitý fakt: "Až půjde jiný šampión bojovat o dvě váhy výš, dejte mi vědět."

 


"Díky všem za opravdovou podporu a se.u na pomluvy," vyjádřil se jasně a nezapomněl si rýpnout ani do svých rivalů. "Aldo, jsi srab! Dos Anjosi, jsi srab! Až se budou psát učebnice dějepisu, budou o mně. Vy zůstanete na Twitteru!

 

Obrátil se ale i ke svým fanouškům. "Nikdy neuhýbejte výzvám! Nikdy se nevymlouvejte na nepřízeň osudu!"


"Nate, ještě se vrátím!" slíbil svému přemožiteli na závěr. Můžeme se tak zřejmě těšit na odvetu!
 

msl TN.cz