Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2016 12:38
video ufc

Diaz ho sejmul, ale McGregor už slibuje odvetu: Nate, vrátím se!

Conor McGregor a Nate Diaz
Zdroj: Twitter
Conor McGregor a Nate Diaz

Byl to šok. Conor McGregor o víkendu prohrál s Natem Diazem ve druhém kole, kdy ho soupeř téměř doslova uškrtil. Kdo by však čekal, že irský bijec neuzná porážku, mýlil by se. Rodák z Dublinu se k prohře postavil jako chlap a už teď slibuje velký návrat!

UFC 196 se postaralo o řadu překvapení. Tím největším je ale bez diskuzí prohra irské hvězdy Conora McGregora. V oktagonu se McGregor poprvé postavil vyššímu protivníkovi a to hned o dvě váhové kategorie výše. A nedopadlo to pro něj nejlépe.

 

Po tvrdé kombinaci v půlce druhého kola byl McGregor omámený a jeho postoj ani výraz nebyl tak sebejistý jako vždy. Nabídnutou šancí Diaz nepohrdl a pokračoval v tlaku, který vyústil až v přenesení boje na zem, kde Diaz potvrdil své zkušenosti v jiu jitsu a hvězdného Ira rychle uškrtil.

 

McGregor si však zachoval důstojnost. "Vezmu tu porážku jako chlap, nebudu před ní uhýbat!" postavil se k nezdaru čelem a upozornil i na jeden důležitý fakt: "Až půjde jiný šampión bojovat o dvě váhy výš, dejte mi vědět."

 


"Díky všem za opravdovou podporu a se.u na pomluvy," vyjádřil se jasně a nezapomněl si rýpnout ani do svých rivalů. "Aldo, jsi srab! Dos Anjosi, jsi srab! Až se budou psát učebnice dějepisu, budou o mně. Vy zůstanete na Twitteru!

 

Obrátil se ale i ke svým fanouškům. "Nikdy neuhýbejte výzvám! Nikdy se nevymlouvejte na nepřízeň osudu!"


"Nate, ještě se vrátím!" slíbil svému přemožiteli na závěr. Můžeme se tak zřejmě těšit na odvetu!
 

msl TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.