Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 10. 2017
Hokej Švédská liga

Otřesné video: Hokejová legenda zkolabovala před zraky svých dětí!

Nichlas Falk
Zdroj: YouTube.com

Nichlas Falk, jedna z velkých legend švédské nejvyšší soutěže. Bývalý reprezentační útočník je pro Švédy někdo jako Patera, Dopita nebo Ujčík pro Čechy. I proto mu klub Djurgårdens IF chtěl vyjádřit dík za 16 let působení v tomto týmu z předměstí Stockholmu. Jenže při slavnostní řeči Falk zkolaboval a to před svými dětmi a manželkou. Když ho pořadatelé utkání probrali, zkolaboval ještě jednou v zákulisí.

Všichni byli šokováni, když účastník čtyř mistrovství světa (1x zlato, 1x stříbro a 2x bronz) bezvládně spadl na zem. Všechno se stalo při slavnostním vyvěšení Falkova dresu. Tato tradice vyjadřuje úctu k hráči, který pro klub mnohé dokázal. A to Nichlas Falk dokázal. S týmem dvakrát ovládl švédskou ligu.

 

 

Jeho projevu přihlížela hokejistova rodina. "Ještě jsem to video neviděl celé. Je to trochu děsivé, protože mě kamera snímala zezadu a celá moje rodina je uprostřed obrazu. To na tom bylo nejtěžší, koukat se na moje děti při tom, když sledují, jak jim kolabuje otec," řekl Falk.

 

 

A co se mu vlastně stalo? Podle doktorů zkolaboval kvůli tomu, že neměl pravidelný srdeční rytmus.

 

Když ho organizátoři probrali, šel do zákulisí dělat rozhovor o tom, co se vlastně stalo. Při něm zkolaboval znovu. Nichlas Falk byl proto týden v nemocnici na pozorování. Naštěstí mu nehrozí trvalé následky.

lju TN.cz