Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.1. 2018 12:28
cyklistika drsné fotografie

Děsivá autonehoda mistryně světa: FOTKY z nemocnice uvnitř

Caroline Buchanan
Zdroj: Profimedia

Slavná australská bikerka Caroline Buchananová si nejpsíš přelom roku představovala úplně jinak. Žádné oslavy a šampaňské, ale nemocnice a klid. Pětinásobná mistryně světa ve fourcrossu na horských kolech měla vážnou autonehodu a může být ráda, že je živá.

Závěr uplynulého roku by sedmadvacetiletá bikerka nejraději vymazala. Jak napsala na svém facebookovém profilu, "nemůžu říct, že rok 2017 skončil tak, jak jsem plánovala..." popisovala své pocity po děsivé autonehodě pětinásobná mistryně světa ve fourcrossu a trojnásobná šampionka v bikrosu.

 

K tomu pak Buchananová přidala několik děsivých fotek z nemocnice, kam ji po autonehodě okamžitě převezli. Diagnóza zní hrozivě: zlomená hrudní kost, zlomený nos, poškozené plíce. Vyjmenovala řadu svých zranění.

 

15

GALERIE: Australská bikerka měla děsivou autonehodu

Zdroj: facebook

Caroline Buchananová

Hodnocení:

 

Dále pak všem popřála hezký Nový rok a dodala, že o svém stavu bude průběžně informovat. To také udělala a čtyři dny po nehodě zveřejnila video, na kterém ji odsávají tekutinu z plic.

Statisíce fanoušků, kteří australské bikerce fandí, jí poslalo tisíce zpráv a doufají, že se brzy uzdraví a bude opět závodit.

mm TN.cz