Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.12. 2016 12:09
Pochyby Neměli na sebe čas

Ochotská se odstěhovala od Rosola. Proč už spolu nebydlí?

Rosol a Ochotská se rozešli
Zdroj: Instagram

Objevily se spekulace o vztahu Michaely Ochotské a tenisty Lukáše Rosola. Podle deníku Blesk odešla moderátorka i se synem Andrém a psím mazlíčkem Charliem z luxusního domu v Benicích a přestěhovala se ke svým rodičům do sousedních Nupak. Proč k tomu jen rok od svatby došlo?

Je to přesně 507 dní od svatby moderátorky Michaely Ochotské a tenisty Lukáše Rosola. Deník Blesk však přišel se zprávou, ve které se tvrdí, že se Ochotská od Rosola odstěhovala ke svým rodičům. Vzala si i jednoročního syna Andrého a psa Charlieho.

 


Český tenista, který se poslední dobou na kurtech spíše trápil, teď řeší i zdravotní problémy. "Natáhl jsem si achilovku, takže lítám po doktorech a nejsem vůbec doma," řekl Lukáš Rosol pro deník Blesk. Ve světovém žebříčku klesl Rosol z 55. místa až na 113. pozici. To se odráží i na jeho výdělcích a tak celkově zažívá nejhorší sportovní období, za posledních pět let.

 

Ještě před měsícem slavili čtvrté výročí!
Zdroj: Instagram Ještě před měsícem slavili čtvrté výročí!

 


Michaela Ochotská tak znovu pobývá v domě v Nupakách, kam se odstěhovala z luxusní vily v sousedních Benicích. Údajně za tím je nedostatek společného času. "Míša je u své mámy, která jí se vším pomáhá. Vaří, starají se o hyperaktivního Andrého, protože já to teď fakt nestíhám. Ona potřebuje mamčinu pomoc, když já tam bohužel nejsem. Snažím se za nimi každý den dojíždět, ale holt těch tréninků a vyšetření je tolik, že se mi to ne vždycky daří. Třeba tam přijedu jednou za dva dny," pokračuje Rosol.

 

A jak je to opravdu s jejich vztahem? "Všechno je v pohodě, v klidu. Ona se stará o malýho a já o to, abych teď udělal dobrou přípravu," tvrdí Rosol. Ochotská výrazně zhubla, ale údajně ji nic netrápí. "Nemocná není. U mamky má větší komfort, dá se tam dohromady. To je důvod, proč tam (v Nupacích) je," zakončuje Rosol.

 


Ochotská se jen vyjádřila s tím, že její manžel všechno podstatné už řekl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJDRAŽŠÍ MEZI VŠEMI: Syn a manžel Míši Ochotské odpočívá v posteli. Za čtvrt milionu!

Míša Ochotská se synem: No není rozkošný?


 

lju TN.cz